Par kompāniju

Diplomi un sertfikāti

Kontakti

Par kompāniju

Mēbeļu firma "Peka-B" tika dibināta 1994 gadā, ģimenes ražotnes pamatā. Šodien tas ir moderna, elastīga ražošana ar pilnu ražošanas procesu, dizaineru komandu un firmas saloniem Daugavpilī un Rīgā. Uzņēmums specializējas visu veidu mēbeļu ražošanā uz pasūtījumu (virtuves mēbeles, skapji, skapji-kupejas, bērnu mēbeles, priekšistabas, vannas un citi). Dizaineru personīgā štata esamība ļauj saformēt individuālu telpas stilu, ierakstīt mēbeli jebkurā izplatījumā, tai skaitā nestandarta plānojuma, ar maksimālu funkcionālu un komfortu. "Peka-B" - tas ir vienmēr kvalitatīva, skaista, prakstiska un ērta mēbele ar individualu dizainu, izgatavota tieši Jums!

Ražošana

Kompānijas rīcībā ir personīgā ražošana, kas ļauj viņai kontrolēt visu mēbeles izgatavošanas procesu. Priekšēju tehnoloģiju ieviešana un jaunākā importu aprīkojuma izmantošana ļauj sakārtot augstvērtīgas konkurētspējīgas mēbeles izlaidumu. Jebkuras mēbeļu ražošanas pamats ir format-griešanas darbgaldi. To kvalitāte noteic detaļu izgatavošanas precizitāti un cirpes tīrību. Mūsu rīcībā ir firmas SCM GROUP mūsdienu Itālijas darbgaldi, kuri garantē ideālu kvalitāti un neesamību saspraužot pie pilenii. Beigas virsmu apstrādāšana notiek ar vācu źšīģźī-apdares darbgaldu palīdzību, kas ir taisnu un līklīnijas virsmam resnuma līdz 50mm. kvalitatīvas aplīmēšanas garantija

Aksessuāri

Mūsū salonos ir plaša fasāžu durvju, furnitūras un aksessuaru izvēle no vadošajiem Eiropas ražotājiem.

Serviss

Kvalitatīva servise tas ir mūsu darbības obligāta sastāvdaļa. Pie jums: - specialistu konsultācijas; dizainera izbraukšana, mērijumu veikšana jebkāda ērtā Jums laikā; - piegāde un uzstadīsana; - garantijas apkalpojums. Mēs vienmēr gatavi pie sadarbības!

 

+371 654 302 83 +371 283 777 85